REGISTRACE

Jak se přihlásit na závod?

Možnosti, jak se přihlásit / registrovat na závod, existují pouze dvě: elektronicky předem přes web Sportt.cz nebo na místě v den závodu.

 

On-line za 100 Kč do 14. 6. 2017

První možností, která je současně ta nejlepší, je registrace předem. A to přes on-line formulář našeho partnera, kterým je Sportovniservis (Sportt.cz) – ten kromě samotné registrace zajišťuje také čipové měření závodu. On-line registrace je pro závodníky otevřena do středy 14. 6. 2017 do půlnoci. Poté bude online přihlašování uzavřeno.

  • Kvalifikace na MS
    Závodníci usilující o nominaci na MS v běhu do vrchu musí mít již před startem kvalifikačního závodu platnou atletickou registraci v oddíle či klubu, který je členem ČAS. Účast v kvalifikaci je nutné uvést při on-line registraci (zaškrtnutím check boxu).
  • Start v hlavním závodě a Peklák Challenge
    Závodníci, kteří chtějí běžet hlavní závod a současně Peklák Challenge, musí provést dvě na sobě nezávislé registrace a zaplatit dvoje startovné. Tzn., chci-li běžet oba závody, registruji se 2x, do hlavního závodu a následně do Peklák Challenge. Poté platím 2x startovné – při registraci on-line je to celkem 200 Kč, na místě pak 300 Kč.

 

Upozornění: startovné je nutné uhradit nejpozději do 14 dnů ode dne registrace. Pokud se tak nestane, registrace bude automaticky zrušena. Dojde-li k registraci on-line, ale k úhradě startovného až na místě v den závodu, bude účtováno startovné 150 Kč.

 

Na místě v den závodu za 150 Kč

Druhou možností je tedy registrace na místě v den závodu, tj. sobota 17. 6. 2017. Registrace budou probíhat od 8:30 hod. v kanceláři závodu. Uzávěrky registrací jsou vždy 30 minut před startem závodu, respektive kategorie.